Версія для людей із вадами зору

Антикорупційна експертиза

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» антикорупційна експертиза обов’язкова для усіх проектів нормативно-правових актів, що вносяться на розгляд КМУ, і здійснюється вона Міністерством юстиції України.

У випадках, коли антикорупційна експертиза необхідна для проектів нормативно-правових актів, внесених на розгляд ВРУ, вона здійснюється відповідним комітетом ВРУ.  

Антикорупційна експертиза нормативно-правових актів державних органів, нормативно-правові акти яких підлягають державній реєстрації, здійснюється під час такої реєстрації.

Національне агентство з питань запобігання корупції може проводити за власною ініціативою антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів, що вносяться на розгляд Верховної Ради України або Кабінету Міністрів України.

Проведення громадської антикорупційної експертизи чинних нормативно-правових актів, проектів нормативно-правових актів, а також оприлюднення її результатів здійснюються за рахунок відповідних фізичних осіб, громадських об’єднань, юридичних осіб або інших джерел, не заборонених законодавством.

Результати антикорупційної експертизи, в тому числі громадської, підлягають обов’язковому розгляду суб’єктом видання (прийняття) відповідного акта, його правонаступником або суб’єктом, до якого перейшли відповідні нормотворчі повноваження у даній сфері.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua