Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Хто може стати резервістом

 

Від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України всі резервісти долучилися до своїх підрозділів Територіальної оборони Збройних сил України та почали виконувати бойові завдання з відсічі ворога.

Інформація, зазначена в розділі, стосується винятково мирного часу.

 

Хто може стати резервістом територіальної оборони (ТрО)? Чи потрібен досвід військової служби?

Резервістом ТрО може стати будь-який громадянин України віком від 18 до 57 років незалежно від статі, навіть без досвіду служби у війську та перебування на обліку у військовому комісаріаті (територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки). Окрім цього, вимоги до здоров’я кандидатів у резервісти територіальної оборони менші, аніж у бойових бригадах.

Чи можу я проходити службу в територіальній обороні, якщо маю ті чи інші захворювання?

Вимоги до стану здоров’я резервістів більш поблажливі, ніж для кандидатів у контрактники бойових бригад. Ви маєте можливість проходити службу в ТрО, якщо військово-лікарська комісія при територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки встановить вашу придатність до військової служби в резерві.

Чи можуть підписати контракт зі 112 Київською бригадою тероборони громадяни, що не прописані в Києві?

Резервістом ТрО можуть стати як мешканці столиці, так і громадяни, які працюють або тимчасово проживають у місті Києві. Достатньо надати відповідну довідку щодо роботи або проживання.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]