Версія для людей із вадами зору

Як дізнатися тариф на утримання мого будинку?

Утримання будинку і прибудинкових територій – це житлово-комунальна послуга, завдяки якій функціонують всі мережі будинку та за потреби проводяться ремонтні роботи. Структура, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій регулюються Розпорядженням КМДА №307 від 9 березня 2011 р..

Що входить до тарифу на утримання будинку

  • прибирання прибудинкової території;

  • прибирання сходових клітин;

  • вивезення побутових відходів;

  • технічне обслуговування та енергопостачання ліфтів;

  • обслуговування диспетчерських служб;

  • поточний ремонт систем холодного і гарячого водопостачання, водовідведення, теплопостачання і каналізації;

  • освітлення місць загального користування і підвалів.

Залежно від того, чи є в будинку ліфт, горище, підвал, яка у нього прибудинкова територія, чи є взагалі така, складові тарифу на утримання будинку будуть відрізнятись. Тому на кожен будинок нараховується вартість робіт окремо.

Докладніше дізнатись, який порядок формування тарифів на електроенергію, теплоенергію, водопостачання та водовідведення, чому така вартість послуг з утримання будинків та прибудинкових територій можна з Постанови КМУ №869 від 1 червня 2011 р.

За додатковою інформацією щодо наявних планових або аварійних відключень комунальних послуг або щоб залишити заявку, звертайтесь за номером 1557 або (044) 500 15 57 до гарячої лінії із питань ЖКГ.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua