Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління  →  Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці

Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці

Адреса: вул. Велика Житомирська, 15 А, м. Київ, 01601
Телефон: (044) 272-33-02
Е-пошта: upr.kmda_jiv@kievcity.gov.ua
                upr.kmda_ jiv@ukr.net

Розклад роботи: пн.-чт. з 9:00 до 18:00, пт. з 9:00 до 16:45
Обідня перерва з 13:00 до 13:45

Начальник Управління Веселова Світлана Василівна

• Паспорти бюджетних програм
• Звіти про виконання паспортів бюджетних програм
Державні закупівлі
• Міська цільова програма «Соціальне партнерство»
• Порядок відбору громадських та благодійних організацій для надання фінансової підтримки
з бюджету м. Києва
• Звітність
• Штатний розпис

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці:

 • Начальник Управління Веселова Світлана Василівна: щопонеділка з 14-00 до 16-00
 • Заступник начальника Управління Рудешко Ірина Ярославівна: щоп’ятниці з 10-00 до 12-00

Основнi функції:

 • Участь у реалізації державної політики розвитку громадянського суспільства шляхом поширення і розвитку соціального партнерства між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та громадськими і благодійними організаціями жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань, дітей війни м. Києва.
 • Реалізація основних напрямків і завдань взаємодії між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та міськими громадськими і благодійними організаціями жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань, дітей війни у вирішенні питань захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань, дітей війни.
 • Співпраця та методична допомога міським благодійним та громадським організаціям жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, забезпечення їх активної участі в суспільному житті столиці України.
 • Сприяння задоволенню та захисту законних соціальних, економічних, творчих, вікових, культурних інтересів міських громадських організацій та забезпечення системи відбору і надання відповідно до законодавства України, міських цільових програм фінансової підтримки, в тому числі на виконання статутних завдань, міським благодійним та громадським організаціям жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистським переслідувань, дітей війни.
 • Бере участь у формуванні та виконанні завдань, визначених загальнодержавними цільовими програмами, міською комплексною програмою „Турбота”, іншими соціальними міськими програмами, угодами, експериментами та ініціативами, стосовно міських благодійних та громадських організацій жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, інших малозабезпечених верств населення.
 • Залучення громадськості для розробки нових соціальних програм у м. Києві та сприяння міським громадським і благодійним організаціям жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці, жертв нацистським переслідувань, дітей війни у реалізації власних програм соціального спрямування.
 • Налагодження конструктивної взаємодії між виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) та міськими громадськими і благодійними організаціями інвалідів для вирішення питань надання соціальних послуг особам з особливими потребами; сприяння впровадженню, альтернативних державним, соціальних послуг особам, що опинились в складних життєвих обставинах; створення сприятливих умов життєдіяльності особам з обмеженими можливостями, їх соціальної адаптації та повноцінного суспільного життя.
 • Внесення пропозицій щодо покращення життєзабезпечення ветеранів війни та праці, жертв нацистських переслідувань та дітей війни, їх соціально-правового захисту і медичного обслуговування, залучення людей похилого віку до активного суспільного життя міста.
 • Здійснення позитивних дій щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків: підтримка громадських ініціатив, спрямованих на формування гендерної культури, подолання стереотипів щодо ролі та місця жінок у сім’ї і суспільстві, проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі, утвердження духовних цінностей, формування відповідального материнства і батьківства, забезпечення гендерного паритету.
Версiя для друку