Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Перелік земельних ділянок, які опрацьовуються щодо можливості іх продажу на земельних торгах  →  на перетині вул. Вишняківської та вул. Ревуцького (11мкр жм Осокорки) у Дарницькому районі

на перетині вул. Вишняківської та вул. Ревуцького (11 мкр жм Осокорки) у Дарницькому районі

Лот 16049

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: перетин вул. Вишняківської та вул. Ревуцького (11мкр жм Осокорки) у Дарницькому районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу надання послуг об'єктам транспорту з багатоповерховим паркінгом

Площа ділянки: 0,9344 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на перетині вул. Вишняківської та вул. Ревуцького (11мкр жм Осокорки) у Дарницькому районі має форму прямокутника.

Рельєф земельної ділянки характеризується незначним перепадом висот, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до комунально-складської території.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Вишняківської, з вул. Ревуцького, відстань до якого 0,2 км.

Можливим шляхом сполучення є просп. М.Бажана, відстань до якого 1 км.

Відстань до центру міста – 14 км, до станції метро „Харківська” – 1 км.

 

 

 

 

Версiя для друку