Головна  →  Адміністрація  →  Громадська рада  →  Формування Громадської ради при КМДА на 2017-2019 роки  →  Перелік документів для участі представників ІГС в установчих зборах

Перелік документів для участі представників ІГС в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при виконавчому органі київської міської ради (КМДА)

УХВАЛЕНО
на засіданні ініціативної групи з підготовки установчих зборів представників інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (КМДА)

Протокол засідання від 14.04.2017 № 1

1. Заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (далі: ІГС).

2. Рішення ІГС (витяг з протоколу) щодо делегування свого представника до участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

4. Копія виписки з ЄДРП або свідоцтво про державну реєстрацію, та витяг зі Статуту (Положення) ІГС або Статут (Положення) ІГС щодо цілей і завдань діяльності організації, засвідчені в установленому порядку.

5. Інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, за період діяльності).

6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

7. Інформація про отримання ІГС, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

8. Електронна версія документів (зазначених у пп.3,5) на USB флеш-накопи́чувачі.

Версiя для друку