Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  перетин вул. Милославської та Миколи Закревського у Деснянському районі

перетин вул.Милославської та вул. Миколи Закревського у Деснянському районі 

4

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: перетин вул.Милославської та вул. Миколи Закревського у Деснянському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування автомийки з комплексом супутніх послуг

Площа ділянки: 0,1290 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) від 26.02.2010 № 51/3489.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на перетині вул. Милославської та вул. Миколи Закревського має форму чотирикутника.

Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Рельєф земельної ділянки спокійний. Зелені насадження відсутні. Заболоченості на ділянці немає.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до комунально-складської території.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом. Злив господарсько-побутових та виробничих стічних вод від мийки автомобілів після локальної очистки має здійснюватись на Бортницьку станцію аерації.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Миколи Закревського та з вул. Милославської.

Відстань земельної ділянки до центру населеного пункту – 11,5 км, до станції метро „Чернігівська” – 7,7 км.

  

 

Версiя для друку