Головна  →  Адміністрація  →  Керівництво  →  Пліс Геннадій Володимирович

Пліс Геннадій Володимирович

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації

Біографічна довідка

Народився 20 травня 1967 року в м. Первомайськ Луганської області.

Має три вищі освіти. У 1991 році здобув спеціальність інженер-механік у Ворошиловградському машинобудівному інституті, у 2000-му – спеціальність юрист у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого, а в 2001-му – спеціальність інвестиційний менеджер в Київському інституті інвестиційного менеджменту. Кандидат технічних наук.

Трудову діяльність розпочав у вересні 1991 року як інженер-конструктор, референт директора Стахановського машинобудівного заводу в м. Стаханов.

З квітня 1994 р. працював директором по економіці виробничого обʼєднання «Первомайськвугілля» в м. Первомайськ.

З квітня 1996 р. – заступник, а згодом перший заступник генерального директора з економічних та комерційних питань – директор по економіці державної холдингової компанії «Свердловантрацит», м. Свердловськ.

У липні 1997 р. став першим заступником генерального директора з економічних та комерційних питань – директором по економіці Виробничого обʼєднання «Краснодонвугілля», м. Краснодон.

З жовтня 1998 р. – перший заступник генерального директора підприємства «Українське діло», м. Луганськ.

У лютому 1999 р. – став віце-президентом фірми «Гуд Тел Інвест» в м. Київ.

З грудня 2001 р. до вересня 2002 р. пройшов трудовий шлях від начальника управління по матеріально-технічному забезпеченні, транспорту, маркетингу та збуту продукції до директора з фінансових та комерційних питань Державної холдингової компанії «Луганськвуглепереробка», м. Луганськ.

З вересня 2002 р. працює в Києві. Спочатку як директор філії державної госпрозрахункової установи «Агентство з питань банкрутства в Луганській області». У листопаді 2005 р. очолив фінансово-економічне управління Міністерства вугільної промисловості України, а через рік – Головне управління внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

З серпня 2012 р. до травня 2014 р. – голова Наглядової Ради, директор департаменту внутрішнього аудиту та аналізу ризиків Публічного акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

З липня 2014 р. – радник голови Київської міської державної адміністрації управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності голови Київської міської державної адміністрації (патронатна служба) апарату виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

У жовтні 2014 р. очолив Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА.

28 січня 2016 р. призначений на посаду першого заступника голови Київської міської державної адміністрації.

Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Версiя для друку