Головна  →  Адміністрація  →  Керівництво  →  Поворозник Микола Юрійович

Поворозник Микола Юрійович

Заступник голови Київської міської державної адміністрації

Біографічна довідка

Народився 10 квітня 1972 року в с. Святець Теофіпольського району Хмельницької області.

У 1995 році здобув спеціальність інженер електронної техніки в Київському військовому інституті управління та звʼязку, а в 2008 році в Національній Академії державного управління при Президентові України отримав диплом магістра державного управління.

Після служби в Збройних Силах, в жовтні 2001 року, став головним спеціалістом, а згодом й начальником відділу управління з питань підприємництва Київської міської державної адміністрації.

З березня 2003 р. – заступник начальника управління ліцензування та з питань реєстрації Головного управління з питань підприємництва виконавчого органу Київради (КМДА). Згодом – Головного управління з питань регуляторної політики та підприємництва, яке очолив у грудні 2006 р.

З листопада 2012 р. – перший заступник начальника Головного управління – начальник управління регуляторної політики та видачі документів дозвільного характеру Головного управління промислової, науково-технічної та інноваційної політики. В грудні 2012 р., став першим заступником директора Департаменту – начальником управління регуляторної політики та видачі документів дозвільного характеру Департаменту промисловості та розвитку підприємництва.

З червня 2013 р. працював заступником директора Департаменту – начальником управління координації регіональної економічної політики Департаменту економіки та інвестицій КМДА.

У серпні 2013 р. очолив Департамент економіки та інвестицій КМДА.

З 28 січня 2016 р. – заступник голови Київської міської державної адміністрації.

Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Версiя для друку