проспект Петра Григоренка, 3-г у Дарницькому районі

 23

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: просп. Петра Григоренка, 3-г у Дарницькому районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування підземно-надземного паркінгу з об'єктами соціально-побутового обслуговування населення

Площа ділянки: 0,2778 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на просп. Петра Григоренка,
3-г у Дарницькому районі має форму багатокутника.

Рельєф земельної ділянки рівнинний, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території багатоповерхової житлової забудови.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з просп. Петра Григоренка.

Можливим шляхом сполучення є просп. Миколи Бажана, відстань до якого 1,7 км.

Відстань до центру міста – 12,3 км, до станції метро „Позняки” – 1,9 км.

Версiя для друку