Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  пров. Моторний, 5 у Голосіївському районі

пров. Моторний, 5 у Голосіївському районі 

5

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: пров. Моторний, 5 у Голосіївському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та експлуатації адміністративно-офісних будівель у складі проекту забудови кварталу

Площа ділянки: 0,1842 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) від 26.02.2010 № 48/3486.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка у пров. Моторному, 5 має форму багатокутника.

Рельєф земельної ділянки рівнинний, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені самосійними кущами, газоном.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональним призначенням належить до території громадських будівель і споруд.

Вздовж південної межі ділянки проходить тепломережа 2х150 мм.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Моторної.

Можливими шляхами сполучення є просп. Науки, відстань до якого 0,14 км, Столичне шосе, відстань до якого 0,7 км.

Відстань до центру міста – 9,5 км, до станції метро „Либідська” – 5,0 км.

  

 

Версiя для друку