вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі

 

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для влаштування експозиції-виставки з продажу зелених насаджень та садово-паркового інвентарю

Площа ділянки: 0,5000 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі має форму багатокутника.

Рельєф земельної ділянки рівнинний, заболоченості немає. Ділянка не потрапляє в межі прибережної захисної смуги струмка.

Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. На земельній ділянці є зелені насадження: поодинокі дерева та газони.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить частково до території сільськогосподарського призначення та частково до території вулиць і доріг.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Академіка Заболотного.

Відстань до центру міста – 16 км, до станції метро «Теремки» – 6,3 км, до станції метро «Видубичі» – 9,2 км.

Версiя для друку