Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Богатирська, 3 в Оболонському районі

вул. Богатирська, 3 в Оболонському районі 

10

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Богатирська, 3 в Оболонському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування торгового центру з паркінгом загального користування

Площа ділянки: 1,12 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) від 26.02.2010 № 47/3485.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Богатирській, 3 має форму багатокутника.

Рельєф земельної ділянки рівнинний. Неподалік від земельної ділянки розташоване озеро Опечень. Ділянка розташована поза межами прибережно-захисної смуги озера.

Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження відсутні. Заболочення території відсутнє.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до промислової території.

Наявними зовнішніми інженерними мережами є: водопостачання (D-500), каналізація (D-1000), енергозабезпечення.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до ділянки здійснюється з вул. Богатирської та з вул. Лугової.

Можливим шляхом сполучення є просп. Оболонський, відстань до якого, 1,5 км.

Відстань до центру міста – 9,2 км, до станцій метро „Мінська”, метро „Оболонь” – 1,6 км.

  

 

Версiя для друку