вул. Чернігівська, 60-а у Дарницькому районі

 18

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Чернігівська, 60-а у Дарницькому районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування об'єкта торговельного призначення

Площа ділянки: 0,1578 га 

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Чернігівській, 60-а у Дарницькому районі має форму, близьку до прямокутної.

Рельєф земельної ділянки рівнинний, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території житлової садибної забудови.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Чернігівської.

Можливим шляхом сполучення є Харківське шосе, відстань до якого 80 м.

Відстань до центру міста – 15,7 км, до станції метро „Бориспільська” – 0,67 км.

 

Версiя для друку