Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Червонопрапорна, 103, у Голосіївському районі

вул. Пирогівський шлях, 103 у Голосіївському районі

6

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Пирогівський шлях, 103 у Голосіївському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування малоповерхових будинків (таун хаус) з об’єктом офісно-торговельного призначення

Площа: 1,0193 га

Стартовий розмір річної орендної плати – 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (294 702,88 грн)

Термін оренди – 20 років

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Червонопрапорній, 103 у Голосіївському районі має фасадне розміщення. Ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені самосійними деревами.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території садибної забудови. Згідно вимоги Департаменту містобудування та архітектури, розміщення малоповерхових будинків має здійснюватись на території, що примикає до вул. Червонопрапорної. Будівництво об’єкту офісно-торговельного призначення має здійснюватись з тильної сторони ділянки.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Червонопрапорної.

Відстань до станції метро „Видубичі” – 5,5 км.

  

 

Версiя для друку