Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Ірпінська (біля буд. №62) у Святошинському районі

вул. Ірпінська (біля буд. №62) у Святошинському районі 

12

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Ірпінська (біля буд. № 62) у Святошинському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та експлуатації торговельного комплексу

Площа ділянки: 0,2 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) від 26.02.2010 № 50/3488.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Ірпінській (біля буд. № 62) має форму прямокутника.

Рельєф земельної ділянки характеризується незначним перепадом висот, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені поодинокими самосійними деревами листяних порід, газоном.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території багатоповерхової житлової забудови.

Вздовж південної та східної межі ділянки проходить тепломагістраль 2х500 мм. На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Ірпінської, з просп. Академіка Палладіна, відстань до якого 0,1 км.

Можливим шляхом сполучення є просп. Перемоги, відстань до якого 0,6 км.

Відстань до центру міста – 14,5 км, до станції метро „Житомирська” – 0,5 км.

  

 

Версiя для друку