Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Крайня, 1-в у Деснянському районі

вул. Крайня, 1-в у Деснянському районі 

6

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Крайня, 1-в у Деснянському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та експлуатації автомийки

Площа: 0,1993 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціонах) від 26.02.2010 № 44/3482.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Крайній, 1-в має форму близьку до прямокутника, характеризується рівнинним рельєфом, заболоченість території відсутня. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені поодинокими деревами та газоном.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональним призначенням належить до комунально-складської території.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом. Злив господарських побутових та виробничих стічних вод від мийки автомобілів після локальної очистки має здійснюватись на Бортницьку станцію аерації.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Крайньої.

Можливим шляхом сполучення є вул. Братиславська, відстань до якої 0,3 км.

Відстань до центру міста – 10,2 км, до метро „Чернігівська” – 3,6 км.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Моторної.

Можливими шляхами сполучення є просп. Науки, відстань до якого 0,14 км, Столичне шосе, відстань до якого 0,7 км.

Відстань до центру міста – 9,5 км, до станції метро „Либідська” – 5,0 км.

  

 

Версiя для друку