Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Ломоносова, 83-б, у Голосіївському районі

вул. Ломоносова, 83-б у Голосіївському районі

7

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Ломоносова,83-б у Голосіївському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єкта громадського призначення для обслуговування житлової забудови

Площа: 0,6 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) від 10.12.2014 № 569/569.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Ломоносова,83-б у Голосіївському районі характеризується рівнинним рельєфом, знаходиться в зоні пішохідної доступності до національних, зоологічних та дендрологічних парків, лісопарків, лісів, зелених зон. Ділянка знаходиться поруч нових кварталів щільної житлової забудови.

Ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території багатоповерхової житлової забудови.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки буде здійснюватись з вул. Ломоносова.

Відстань до станції метро „Іподром” – 0,9 км, до центру міста – 9,0 км.

 

Версiя для друку