вул. Машинобудівна, 25а у Солом’янському районі

19

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Машинобудівна, 25а у Солом’янському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та експлуатації житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями спортивно-оздоровчого призначення та паркінгом

Площа ділянки: 0,2984 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Машинобудівній, 25-а у Солом’янському районі має форму близьку до прямокутника.

Рельєф земельної ділянки рівнинний, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території багатоповерхової житлової забудови.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Машинобудівної, вул. Гарматної.

Можливим шляхом сполучення є просп. Перемоги, відстань до якого 1,2 км.

Відстань до центру міста – 7,5 км, до станції метро „Шулявська” – 1,4 км.

 

Версiя для друку