вул. Мілютенка, 19-а у Деснянському районі

34

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Мілютенка, 19-а у Деснянському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового паркінгу із об'єктами торговельно-офісного призначення

Площа ділянки: 0,3855 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Мілютенка, 19-а у Деснянському районі має форму, близьку до прямокутної.

Рельєф земельної ділянки рівнинний, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Цільове призначення земельної ділянки відповідає функціональному використанню території, визначеному детальним планом території в межах вулиць Мілютенка, Шолом-Алейхема, Братиславської та Лісового проспекту у Деснянському районі м. Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.07.2016 № 910/910.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Мілютенка.

Відстань до центру міста – 12,5 км, до станції метро „Чернігівська” – 2,3 км.

 

Версiя для друку