вул. Народного ополчення, 13 у Солом’янському районі 

 

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Народного ополчення, 13 у Солом’янському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування складських будівель

Площа ділянки: 0,8886 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Народного ополчення, 13 у Солом’янському районі має форму, близьку до прямокутної.

Рельєф земельної ділянки рівнинний, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Цільове призначення земельної ділянки відповідає функціональному використанню території, визначеному детальним планом території в межах вулиць Народного ополчення, Ернста, Івана Пулюя, вздовж річки Совки та верхнього каскаду Совських ставків у Солом'янському районі м. Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 20.12.2016 № 681/1685.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Проектної. Можливими шляхами сполучення є вул. Медова, вул. Кадетський гай, відстань до яких 0,4 км.

Відстань до центру міста – 9 км, до Севастопольської площі – 2,2 км.

Версiя для друку