Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Пухівська, 4-а у Деснянському районі

вул. Пухівська, 4-а у Деснянському районі 

2

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Пухівська, 4-а у Деснянському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та експлуатації виробничої бази

Площа ділянки: 0,7951 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) від 26.02.2010 № 36/3474.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Пухівській, 4-а має форму прямокутника. Рельєф земельної ділянки рівнинний. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені самосійними деревами та чагарниками. Заболочення території відсутнє.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до промислової території.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до ділянки здійснюється з вул. Пухівської.

Можливими шляхами сполучення є вул. Миколи Закревського, відстань до якої 2,0 км, вул. Оноре де Бальзака, відстань до якої 3,4 км, просп. Володимира Маяковського, відстань до якого 2,6 км.

Відстань до станції метро „Петрівка” – 13,0 км, до центру міста – 19,0 км.

  

 

Версiя для друку