Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Теодора Драйзера (біля існуючої автостоянки) у Деснянському районі

вул. Теодора Драйзера (біля існуючої автостоянки) у Деснянському районі 

8

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Теодора Драйзера (біля існуючої автостоянки) у Деснянському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування пункту автосервісу

Площа: 0,1200 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) від 26.02.2010 № 37/3475.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Теодора Драйзера (біля існуючої автостоянки) характеризується значним перепадом висот, заболоченість території відсутня, ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені поодинокими самосійними деревами та газоном.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території вулиць і доріг.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Теодора Драйзера. Можливими шляхами сполучення є вул. Оноре де Бальзака, відстань до якої 0,5 км та просп. Генерала Ватутіна, відстань до якого 0,3 км.

Відстань до станції метро „Чернігівська” – 6,8 км, до центру міста – 16,2 км.

  

 

Версiя для друку