вул. Велика Окружна у Святошинському районі

17

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Велика Окружна у Святошинському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування тимчасового збірно-розбірного виставкового павільйону

Площа ділянки: 0,3203 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Великій Окружній у Святошинському районі має форму близьку до прямокутника, знаходиться у кільці транспортної розв’язки.

Рельєф земельної ділянки характеризується незначним перепадом висот, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території вулиць і доріг.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з Кільцевої дороги.

Можливим шляхом сполучення є просп. Леся Курбаса, відстань до якого 0,2 км.

Відстань до центру міста – 12,7 км, до станції метро „Житомирська” – 4 км, до станції метро „Теремки” – 9 км.

 

 

 

Версiя для друку