Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Зарічна, 46 у Дарницькому районі

вул. Зарічна, 46 у Дарницькому районі

1

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Зарічна, 46 у Дарницькому районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та експлуатації торгово-офісного центру

Площа: 1,0428 га

Стартовий розмір річної орендної плати – 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки (773 302,10 грн)

Термін оренди – 20 років

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Зарічній, 46 у Дарницькому районі зручно розташована поряд з великим транспортним вузлом (перетин з просп. Миколи Бажана та Дніпровської набережної). Знаходиться в зоні пішохідної доступності до парків, лісопарків, пляжів а також швидкісного міського та зовнішнього пасажирського транспорту. ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені поодинокими самосійними деревами.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території громадських будівель і споруд..

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Відстань до станції метро „Славутич” – 0,1 км, до центру міста – 8,5 км.

  

Версiя для друку