Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Департаменти  →  Департамент земельних ресурсів  →  Земельні торги  →  Земельні торги  →  вул. Колекторна у Дарницькому район

вул. Колекторна у Дарницькому районі

4

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Колекторна у Дарницькому районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування складських будівель

Площа ділянки: 0,9700 га

Рішення Київської міської ради про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) від 26.02.2010 № 52/3490.

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Колекторній (діл.№1) характеризується незначним перепадом висот. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені самосійними деревами листяних порід та очеретом.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональним призначенням належить до комунально-складської території.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Колекторної.

Можливим шляхом сполучення є просп. Миколи Бажана, відстань до якого 1,5 км.

Відстань земельної ділянки до центру міста – 11,9 км, до станції метро „Харківська” –2,4 км, метро „Бориспільська” – 1,8 км.

  

 

Версiя для друку