вул. Пухівська (діл. 2) у Деснянському районі

16

Схема земельної ділянки
(для збільшення клікніть на зображенні)

Адреса земельної ділянки: вул. Пухівська (діл. 2) у Деснянському районі

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва, експлуатації та обслуговування виробничо-складського комплексу з адміністративними та торговельними приміщеннями

Площа ділянки: 2,8914 га

Опис земельної ділянки

Земельна ділянка на вул. Пухівській (діл.2) має форму багатокутника.

Рельєф земельної ділянки характеризується незначним перепадом висот, заболоченості на ділянці немає. Зазначена земельна ділянка не потрапляє до переліку зелених зон Програми розвитку зеленої зони м. Києва до 2010 року та концепції формування зелених насаджень в центральній частині міста, затвердженої рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 806/3381. Зелені насадження представлені поодинокими самосійними деревами листяних порід, газоном.

Відповідно до Генерального плану міста Києва на період до 2020р., затвердженого рішенням Київської міської ради від 28.03.2002 № 370/1804 територія за функціональними призначенням належить до території промисловості.

На ділянці є можливість підключення до міських інженерних мереж: водоводів, каналізації, газопроводу, тепломережі, електромережі, телефонної мережі. Більша частина комунікацій повинна бути прокладена підземним способом.

Параметри інженерних мереж відображені на топоплані М 1:500, який є складовою частиною проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Під’їзд до земельної ділянки здійснюється з вул. Пухівської, з вул. Миколи Закревського, відстань до якого 0,4 км.

Можливим шляхом сполучення є просп. Генерала Ватутіна, відстань до якого 5,7 км.

Відстань до центру міста – 15,8 км, до станції метро „Петрівка” – 9,9 км.

 

 

 

 

 

Версiя для друку