Версія для людей із вадами зору

Ваговий контроль в'їзду вантажного транспорту

11.11.2019 р.

За тиждень із 4 до 10 листопада п’ять наших вагових комплексів на під’їздах до Києва зважили 117 вантажівок, виявивши 36 порушень допустимої норми навантаження.

Співробітники Укртрансбезпеки впродовж тижня пропрацювали 30 годин 45 хвилин у чотирьох пунктах зважування – на перехресті Кільцевої/Григоровича-Барського, на Столичному шосе, трасі Київ-Одеса та у с. Проліски. При цьому ваговий комплекс на трасі Київ-Чоп працював вхолосту.

Наші співробітники забезпечували цілодобову роботу всіх комплексів, однак ми не можемо самостійно зважувати авто. Такі повноваження має Укртрансбезпека та Патрульна поліція.

04.11.2019 р.

За тиждень із 28 жовтня до 3 листопада п’ять наших вагових комплексів на під’їздах до Києва зважили, на жаль, лише 53 вантажівки, виявивши 21порушення допустимої норми навантаження.

Співробітники Укртрансбезпеки впродовж тижня пропрацювали загалом тільки 10 годин 20 хвилин і лише у двох пунктах зважування – на розі Кільцевої/Григоровича-Барського та в с. Проліски. У той же час вагові комплекси на Столичному шосе, трасах Київ-Одеса та Київ-Чоп весь тиждень працювали вхолосту.

Співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» забезпечували цілодобову роботу всіх комплексів, однак ми не можемо самостійно зважувати авто. Такі повноваження має Укртрансбезпека та Патрульна поліція.

28.10.2019 р.

За тиждень із 21 до 27 жовтня п’ять наших вагових комплексів на під’їздах до Києва зважили 168 вантажівок, виявивши 43 порушення допустимої норми навантаження.

Співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали 40 годин у чотирьох пунктах зважування – на трасах Київ-Чоп, Київ-Одеса, у с. Проліски та на перехресті Кільцевої/Григоровича-Барського. У той же час ваговий комплекс на Столичному шосе працював вхолосту.

Співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» забезпечували цілодобову роботу всіх комплексів, однак вони не можуть самостійно зважувати авто. Такі повноваження має Укртрансбезпека та Патрульна поліція.

21.10.2019 р.

За тиждень з 14 до 20 жовтня п’ять наших вагових комплексів на під׳їздах до Києва зважили 119 вантажівок, виявивши 28 порушень допустимої норми навантаження.

Співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали 24 години у трьох пунктах зважування – на трасі Київ-Чоп, на перехресті Кільцевої/Григоровича-Барського та у с. Проліски. У той же час, вагові комплекси на Столичному шосе та на трасі Київ-Одеса працювали вхолосту.

Наші співробітники забезпечували цілодобову роботу всіх комплексів, однак ми не можемо самостійно зважувати авто. Такі повноваження має Укртрансбезпека та Патрульна поліція.

15.10.2019 р.

За тиждень із 7 до 13 жовтня п’ять наших вагових комплексів на під’їздах до Києва зважили лише 50 вантажівок, виявивши шість порушень допустимої норми навантаження.

Так, співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали лише шість годин у одному із пунктів зважування – у с. Проліски.

Інші чотири вагові комплекси – на Столичному Шосе, трасах Київ-Чоп, Київ-Одеса, на перехресті Кільцевої – Григоровича-Барського – працювали вхолосту. Наші співробітники забезпечували цілодобову роботу всіх комплексів, але, на жаль, ми не можемо самостійно зважувати авто. Такі повноваження має Укртрансбезпека та Патрульна поліція

07.10.2019 р.

Із 30 вересня до 6 жовтня  2019 року 5 вагових комплексів комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» на під’їздах до Києва зважили 276 вантажівок та виявили 34 порушення допустимої норми навантаження.

Проект з виявлення вантажівок із надмірним навантаженням Центр організації дорожнього руху здійснює спільно з Укртрансбезпекою. Тільки їх працівники мають повноваження зупиняти  вантажний транспорт та накладати штрафні санкції у випадку виявлення порушень. 

За 840 годин цілодобової роботи комплексів, яку забезпечують працівники Центру, співробітники  Укртрансбезпеки пропрацювали на них лише 36 годин 20 хвилин.

30.09.2019 р.

Із 23 до 29 вересня 2019 року 5 вагових комплексів комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» на під’їздах до Києва зважили 102 вантажівки та виявили 21 порушення допустимої норми навантаження.

Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням Центр організації дорожнього руху здійснює спільно з Укртрансбезпекою. Тільки їх працівники мають повноваження зупиняти вантажний транспорт та накладати штрафні санкції у випадку виявлення порушень.

За 840 годин цілодобової роботи комплексів, яку забезпечують працівники Центру, співробітники  Укртрансбезпеки пропрацювали на них лише 16 годин 10 хвилин.

23.09.2019р.

За минулий тиждень (із 16 до 22 вересня) 5 вагових комплексів на під’їздах до столиці зважили 261 вантажівку та виявили 43 порушення допустимої норми. Для порівняння: тижнем раніше у пунктах зважування перевірили 43 автівки, 5 із яких виявились перевантаженими. Вагові комплекси працювали ефективніше, бо на них частіше чергували співробітники Укртрансбезпеки: 43 години 20 хвилин минулого тижня проти 5 годин 50 хвилин тижнем раніше.

Водночас, на жаль, традиційно більшість часу пункти зважування простоювали. Наші співробітники чергують там цілодобово, але зупиняти авто та штрафувати порушників ми не можемо – це повноваження Укртрансбезпеки. Відповідно, якщо минулого тижня години присутності працівників Укртрасбезпеки в пункті зважування в с. Проліски зросли, то пункт на перехресті Кільцевої-Григоровича-Барського весь тиждень працював вхолосту через їхню відсутність.

Укотре наголошуємо: роботу вагових комплексів потрібно налагодити таким чином, щоб усі вантажівки проходили перевірку, у разі перевищення допустимої норми були розвантажені, а їхні власники платили штраф. Жодна перевантажена фура не повинна потрапити до Києва.

16.09.2019 р.

За минулий тиждень вагові комплекси під Києвом зважили лише 43 вантажівки та виявили лише п’ять порушень допустимої норми навантаження.

Закономірне питання – чому п׳ять вагових комплексів нашого Центру зважують так мало фур?

Справа в тому, що зупиняти вантажівки та накладати штраф у разі порушення, – повноваження Уктрансбезпеки. Однак їхні працівники далеко не завжди присутні в пунктах зважування. Так, за 840 годин роботи вагових комплексів співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали на них лише 5 годин 50 хвилин.

Комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» чергує цілодобово, але, на жаль, не має повноважень Укртрансбезпеки та Патрульної поліції, а отже не може зупиняти, вимагати зваження та штрафувати порушників. Відповідно – не можемо впливати на результат, якого прагнемо: повне звільнення Києва від перевантажених фур.

09.09.2019р.

КОНТРОЛЬ В’ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Із 2 до 8 вересня 2019 року 5 вагових комплексів комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» на під’їздах до Києва зважили лише 17 вантажівок та виявили лише 3 порушення допустимої норми навантаження.

Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням Центр організації дорожнього руху здійснює спільно з Патрульною поліцією та Укртрансбезпекою. Тільки їх працівники мають повноваження зупиняти  вантажний транспорт та накладати штрафні санкції у випадку виявлення порушень. 

За 840 годин цілодобової роботи комплексів, яку забезпечують працівники Центру, співробітники Патрульної поліції та Укртрансбезпеки пропрацювали на них лише 3 години. Саме це пояснює такі низькі для столиці показники.  

02.09.2019р.

КОНТРОЛЬ В’ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Із 27 серпня до 1 вересня 2019 року 5 вагових комплексів комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» на під’їздах до Києва зважили 201 вантажівку та виявили 16 порушень допустимої норми навантаження.

Проект із виявлення вантажівок з надмірним навантаженням Центр організації дорожнього руху здійснює спільно з "Укртрансбезпекою" та Патрульною поліцією. Тільки вони мають повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій. За 720 годин роботи комплексів Центру співробітники "Укртрансбезпеки" та Патрульної поліції пропрацювали на них 64 години 35 хвилин. 

27.08.2019 р.

КОНТРОЛЬ В’ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Із 19 до 26 серпня 5 вагових комплексів комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» на під’їздах до Києва зважили 394 вантажівки та виявили 40 порушень допустимої норми навантаження.

Проект з виявлення вантажівок з надмірним навантаженням Центр організації дорожнього руху здійснює спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією. Тільки вони мають повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій. За 960 годин роботи комплексів Центру співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали на них 104 години 25 хвилин. 

19.08.2019 р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

За тиждень з 12 до 18 серпня 5 вагових комплексів комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» на під’їздах до Києва зважили 344 вантажівки та виявили 44 порушення допустимої норми навантаження

Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням Центр організації дорожнього руху здійснює спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією. Тільки вони мають повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій. За 840 годин роботи комплексів Центру співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали на них 132 години 45 хвилин.  

12.08.2019 р.

75 ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ НЕ ДОПУЩЕНО НА ДОРОГИ КИЄВА

Протягом тижня з 5 до 11 серпня 2019 року п'ять вагових комплексів КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 840 годин. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 166 годин 40 хвилин. Зважено 604 вантажні транспортні засоби, з них виявлено 75 із порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи п’яти ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ.

Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

05.08.2019р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Протягом тижня з 29 липня до 4 серпня 2019 року п’ять вагових комплексів КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 840 годин. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 120 годин 15 хвилин. Зважено 494 вантажних транспортних засоби, з них виявлено 82 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь. Показники роботи на тижні стали найвищими з початку року.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи п’яти ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ. Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

29.07.2019р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Протягом тижня із 22 до 28 липня 2019 року п’ять вагових комплексів КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 792 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 91 годину 5 хвилин. Зважено 337 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 50 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи п’яти ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ.

Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

22.07.2019 р.

КОНТРОЛЬ В’ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Протягом тижня з 15 до 21 липня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та

Патрульної поліції пропрацювали 1 годину 15 хвилин. Зважено 7 вантажних транспортних засобів, з них виявлено 0 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ.

Проект із виявлення вантажівок з надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

15.07.2019 р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Протягом тижня з 8 до 14 липня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 5 годин 35 хвилин. Зважено 33 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 2 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ. Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульній поліції.

08.07.2019 р.

КОНТРОЛЬ В’ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Протягом тижня – із 24 до 30 червня 2019 року – вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 7 годин 13 хвилин. Зважено 45 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 0 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь;

Із 1 до 7 липня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 12 годин 2 хвилини. Зважено 27 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 6 із порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ. Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

01.07.2019 р.

КОНТРОЛЬ В’ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА.

Протягом тижня із 24 до 30 червня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 7 годин 13 хвилин. Зважено 45 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 0 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ. Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

24.06.2019 р.

КОНТРОЛЬ В’ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА.

Протягом тижня із 17 до 23 червня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 16 годин 8 хвилин. Зважено 50 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 1 із порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ.
Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульній Поліції.

18.06.2019 р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА

Протягом тижня із 10 до 16 червня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції пропрацювали 18 годин 15 хвилин. Зважено 83 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 1 із порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ. Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

10.06.2019р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА (3-9 червня)

Протягом тижня з 3 до 9 червня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали 5 годин 15 хвилин, і окремо співробітники Патрульної поліції пропрацювали 1 годину 00 хвилин. Зважено 24 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 2 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ.
Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки та Патрульної поліції.

04.06.2019 р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА (27 травня - 2 червня)

Протягом тижня з 27 травня до 2 червня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали 16 годин 10 хвилин. Зважено 73 вантажних транспортних засобів, із них виявлено 2 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ.
Проект із виявлення вантажівок із надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки.

26.05.2019 р.

КОНТРОЛЬ В'ЇЗДУ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ НА ДОРОГАХ МІСТА КИЄВА (20 травня - 26 травня)

Протягом тижня з 20 до 26 травня 2019 року вагові комплекси КП «Центр організації дорожнього руху» пропрацювали 672 години. За цей час на всіх комплексах співробітники Укртрансбезпеки пропрацювали 9 годин 0 хвилин. Зважено 43 вантажних транспортних засобів, з них виявлено 2 з порушенням допустимої норми навантаження на вісь.

Нагадуємо, що співробітники КП «Центр організації дорожнього руху» здійснюють забезпечення роботи чотирьох ваговимірювальних комплексів для великовантажного транспорту, які встановлені на основних в’їздах у місто Київ. Проект з виявлення вантажівок з надмірним навантаженням здійснюється спільно з Укртрансбезпекою та Патрульною поліцією відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, яким місцевим органам влади було рекомендовано придбати ваговимірювальні комплекси. Однак повноваження із зупинки транспорту та накладання штрафних санкцій у випадку перевищення допустимої маси автотранспорту мають лише співробітники Укртрансбезпеки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua