Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

10 квітня у столиці презентують благодійний арт-проект на підтримку ветеранів сцени

(подію завершено)

10
квітня вівторок
час проведення 15:00

10 квітня о 15:00 у Колонній залі КМДА урочисто відкриють експозицію благодійного арт-проекту «Поза Сценою» Віри Бланш та Євгена Хандусенка. Організатором заходу є БО «International Inner Wheel».

Ця ініціатива покликана привернути увагу суспільства до теми гідної старості в Україні. Одним із завдань є збір коштів на придбання медичного обладнання та медикаментів для Будинку ветеранів сцени, що у Пущі-Водиці.

«Поза Сценою» представляє 26 авторських світлин. Проект створено у рамках благодійної ініціативи «Бачу серцем» київського осередку міжнародної благодійної організації «International Inner Wheel».

Станом на 3 квітня через Українську біржу благодійності (УББ) зібрано 37 999 грн із необхідних 174 750 грн. Зробити свій внесок на підтримку Будинку ветеранів сцени можна на сайті УББ.

 

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, Колонна зала.

Вхід на виставку вільний.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua