Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

10 лютого відбудеться урочисте зібрання волонтерів новорічної благодійної акції «Ялинка бажань»

(подію завершено)

10
лютого п'ятница
час проведення 16:00
вул. Комарова, 7

10 лютого о 16:00 в Актовій залі Департаменту соціальної політики відбудеться урочисте зібрання волонтерів новорічної благодійної акції «Ялинка бажань» під час якої підведуть підсумки акції, привітають усіх, хто долучився до її проведення, та нагородять найкращих. Про це інформує Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Нагадаємо, що протягом грудня 2016 року – січня 2017 року Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Благодійним фондом «Незалежна країна» та однією з найбільших мереж супермаркетів країни організували новорічну благодійну акцію «Ялинка бажань». Соціальний проект мав на меті забезпечення подарунками для здійснення адресних привітань для дітей із сімей Києва, які опинились у складних життєвих обставинах. Подарунки, зібрані під час акції, отримали діти-клієнти мережі ЦСССДМ м. Києва (в тому числі діти з сімей, які переміщені з Луганської і Донецької областей, АР Крим, діти із сімей учасників АТО), а також діти-сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних родин, діти з інвалідністю, з проблемою в контексті ВІЛ, діти, які знаходяться на тривалому лікуванні та інші.

 

Місце проведення: вул. Комарова, 7; Департамент соціальної політики, Актова зала

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 456 77 81, (097) 528 96 09

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua