Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

12 травня КМДА та «1+1» презентують новий туристичний путівник Kyiv City Guide

(подію завершено)

12
травня п'ятниця
час проведення 13:30
вул. Б. Хмельницького, 7

12 травня о 13:30 у приміщенні Музею історії Києва презентують туристичний путівник Kyiv City Guide. У мобільному додатку – дев’ять пішохідних маршрутів, які допоможуть максимально змістовно та цікаво пізнати сучасний Київ.

«Kyiv City Guide – це безкоштовний мобільний додаток для платформ AppStore та Google Play. Він представлений дев’ятьма екскурсіями з текстовим та аудіо-супроводом українською та англійською мовами. Це – оновлений сучасний додаток, який стане в пригоді гостям нашого міста, а також розкаже про багато цікавинок-родзинок столиці», – сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Kyiv City Guide створено для зручних, цікавих і пізнавальних прогулянок містом. Автори проекту впевнені, що українцям, у тому числі киянам, він сподобається не менше, ніж іноземним гостям.

Учасники прес-конференції:

- заступник голови КМДА Олексій Резніков;

- начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко;

- засновник екскурсійного бюро «Цікавий Київ» Арсеній Фінберг;

- ведуча проекту «Сніданок Вихідний» на каналі «1+1» Валентина Хамайко;

- представник компанії-розробника «Bazu Company» Сергій Юрченко.

 

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 7, Музей історії Києва

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 26, 202 74 48

 

Довідково

Створення проекту Kyiv City Guide ініційовано Управлінням туризму КМДА – у складанні маршрутів мерії допомагав туристичний ресурс «Цікавий Київ» на чолі з Арсенієм Фінбергом, який уже чимало років проводить пізнавальні тематичні екскурсії містом, а також бере участь у гучних і важливих соціальних міських ініціативах.

Пізніше до проекту долучився і канал «1+1», завдяки якому Kyiv City Guide доповнився декількома власними екскурсіями, а озвучили маршрути ведучі каналу Марина Леончук («Сніданок з 1+1») та Валентина Хамайко («Сніданок Вихідний»).

Технічним супроводом проекту займалася компанія «Bazu Company», яка відповідала за дизайн додатку та його наповнення контентом, за його реєстрацію на AppStore та Google Play та подальше просування продукту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]