Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

14 травня Ганна Старостенко відкриє концерт із нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї

(подію завершено)

14
травня неділя
час проведення 14:00
сквер біля пам’ятника Григорію Сковороді

У неділю, 14 травня, о 14:00 у сквері біля пам’ятника Григорію Сковороді, на Контрактовій площі заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко привітає усіх киян та гостей столиці з Днем матері та відкриє святкову концертну програму.

У заході візьмуть участь 500 осіб із числа київських родин різних категорій – багатодітні сім’ї, сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах, особи з прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу, сім’ї внутрішньо переміщених осіб, сім’ї – клієнти мережі Служби у справах дітей та Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва.

Учасники концерту: вихованці клубів за місцем проживання, талановиті діти київських родин, учасники дитячих колективів благодійного фонду «Соняшник».

 

Місце проведення: сквер біля пам’ятника Григорію Сковороді, Контрактова площа, Поділ

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 74 26

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Особа для координації на місці: (093) 799 86 18, Галина

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua