Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

14 вересня відбудеться Міжнародний екологічний форум на тему: «Екологія. Виклики. Інноваційні рішення»

(подію завершено)

14
вересня п'ятниця
час проведення 09:30 — 16:30

У п’ятницю, 14 вересня, з 09:30 до 16:30 у Колонній залі КМДА триватиме Міжнародний екологічний форум з теми: «Екологія. Виклики. Інноваційні рішення».

У програмі: спілкування з провідними експертами в галузі екології; панельні дискусії; ознайомлення з програмами України, інших країн (зокрема, Канади, Японії, Німеччини), спрямованих на розв’язання проблем у сфері екології.

Участь у форумі візьме заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, представники провідних міжнародних фінансових установ, міжнародні інвестори, компанії енергетичного, будівельного та аграрного сектора, громадські організації для визначення орієнтирів інноваційних рішень на найближчі роки.

Детальніше про форум та реєстрація за посиланням: http://eco.org.ua/.

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 36 Колонна зала Київської міської державної адміністрації.

Форум присвячений Міжнародному дню охорони озонового шару.

Початок реєстрації о 09:30.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]