Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

16 лютого відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між КМДА, БО «100 відсотків життя. Київський регіон» і РДА м. Києва

(подію завершено)

16
лютого четвер
час проведення 10:00
вул. Хрещатик, 36

У четвер, 16 лютого, о 10:00 відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Київською міською державною адміністрацією, в особі заступника голови КМДА Миколи Поворозника, благодійною організацією «100 відсотків життя. Київський регіон» і РДА м. Києва.

Захід проходитиме в рамках пілотного проекту «Сталість ВІЛ-послуг, мета якого – побудова стійкої моделі надання життєво важливих послуг для представників груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ і людей, які живуть із ВІЛ. Проект упроваджується в Оболонському й Подільському районах Києва та розширить свою діяльність ще на 2 райони – Шевченківський і Дарницький.

Спікери: заступник голови КМДА Микола Поворозник; виконавчий директор БО «100 відсотків життя. Київський регіон» Лада Булах; голова Шевченківської РДА Олег Гаряга; в. о. голови Дарницької РДА Василь Лозовий; керівник проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Ната Аваліан.

Після офіційної частини відбудеться прес-конференція.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 5 поверх, каб. 512

 

Телефон для акредитації представників ЗМІ: (063) 65 35 700

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]