Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

18 липня Олександр Спасибко візьме участь в урочистому відкритті скверу імені Мусліма Магомаєва

(подію завершено)

18
липня середа
час проведення 17:00
перехрестя проспекту В. Чорновола та вул. Січових Стрільців

У середу, 18 липня, о 17:00 за ініціативою та всебічної підтримки Посольства Азербайджанської Республіки в Україні відбудеться офіційна урочиста церемонія відкриття скверу імені Мусліма Магомаєва – у рамках відзначення 75-річчя від дня народження цього відомого оперного й естрадного співака, композитора, народного артиста Азербайджанської РСР і СРСР.

На офіційній церемонії  відкриття буде присутня делегація на чолі з Міністром культури Азербайджанської Республіки Абульфасом Гараєвим. Зокрема, участь візьмуть Міністр культури України Євген Нищук, голова Державного комітету Азербайджанської Республіки по роботі з діаспорою Фуад Мурадов,  заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко, заслужені артисти з Азербайджану, Узбекістану, Казахстану, України та інших країн СНД.

Того ж дня, після церемонії відкриття скверу, о 19:00 у Національній музичній академії ім. П. І. Чайковського (вул. Архітектора Городецького, 1-3/11) пройде вечір пам’яті маестро.

Місце проведення: перехрестя проспекту В. Чорновола та вул. Січових Стрільців.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном: (063)-371-96-66, або за електронною адресою: [email protected]

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]