Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

18 травня в столиці відбудеться відкриття культурно-мистецького проекту «Art which unites»

(подію завершено)

18
травня четвер
час проведення 14:00
вул. Велика Васильківська, 53/3

18 травня о 14:00 у столиці відбудеться відкриття культурно-мистецького проекту «Art which unites» у Київському національному академічному театрі оперети. У рамках заходу відбудеться прес-конференція для журналістів і представників ЗМІ.

Участь у прес-конференції візьмуть: директор Асоціації «Opera Europa» Ніколас Пейн, Міністр культури України Євген Нищук, директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, генеральний директор – художній керівник Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський, генеральний директор Національної опери України Петро Чуприна.

Також о 15:30 відбудеться урочисте вручення сертифікатів про членство в Асоціації «Opera Europa» керівникам столичних театрів.

О 18:00 відбудеться концерт «Bravo, l'Оperette».

 

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 53/3, Київський національний академічний театр оперети

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (099) 545 19 11, (068) 117 70 47, або за електронною поштою: press-operetа@ukr.net

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]