Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

19 травня Ганна Старостенко відкриє XV Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

(подію завершено)

19
травня п'ятниця
час проведення 16:00
вул. Мазепи, 13, Київський палац дітей та юнацтва

У п’ятницю, 19 травня, о 16:00 за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко відбудеться відкриття та нагородження переможців конкурсної програми ХV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

У заході візьмуть участь учасники з 7 країн: Словенії, Білорусі, Польщі, Туреччини, Нігерії, Китаю та України, 30 дітей із Луганської та Донецької області (прифронтової зони): Святогірська, Слов’янська, Костянтинівки, Олександрівки, Горлівки, Добропілля, Червоного Лиману. Загалом будуть представлені учасники з 15 регіонів України (30 міст і сіл).

О 15:00 у медіа-залі Київського палацу дітей та юнацтва відбудеться прес-конференція організаторів і засновників фестивалю.

 

Місце проведення: вул. Мазепи, 13, Київський палац дітей та юнацтва

 

Телефон для акредитації представників ЗМІ: (093) 808 79 50, Марія

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]