Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

1 квітня в КМДА відбудеться Великий благодійний бал-маскарад

(подію завершено)

01
квітня субота
час проведення 18:00
вул. Хрещатик, 36, Колонна зала КМДА

1 квітня о 18:00 у Колонній залі КМДА розпочнеться Великий благодійний бал-маскарад. Урочисте відкриття заходу заплановане на 19:00.

Бал відбудеться в рамках ХІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

На Великому балі-маскараді у відвідувачів буде можливість стати благодійником, долучившись до збору коштів на медичне обладнання в офтальмологічні відділення дитячих лікарень Києва, взяти участь у танцювальних майстер-класах, насолодитись виступами відомих артистів, скуштувати найсмачніші закуски та десерти, стати глядачем показу мод українських дизайнерів.

Окрім того, в рамках заходу відбудеться виставка та аукціон картин українських художників. Всі кошти з аукціону будуть витрачені на придбання медичного обладнання в офтальмологічні відділення дитячих лікарень Києва.

Dress-code: black tie. Вхід за квитками.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала, КМДА

 

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

 

Детальна інформація за тел.: (093) 197 92 73, Дарина

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]