Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

25 березня відбудеться брифінг із директором найбільшого в світі центру аудіо-психо-фонології «Атлантіс»

(подію завершено)

25
березня субота
час проведення 09:30
Колонна зала КМДА

25 березня о 09:30 розпочнеться брифінг із директором найбільшого в світі центру аудіо-психо-фонології «Атлантіс» (м. Сінт-Трейден, Бельгія) Йозефом Вервуртом (Jozef Vervoort). Вперше в Україні фахівець такого рівня розповість українцям про принцип дії аудіо-психо-фонології за методом Альфреда Томатиса і поділиться своїм унікальним досвідом у даній сфері.

В основі методу лежить вплив певних частот на слухове сприйняття в ході прослуховування музики через модифікацію «електронного вуха» – Брейн Активатор (Brain Aktivator). Прекрасні результати цього є в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, розладами мови, дефіцитом концентрації уваги (ДКУ), слабочуючими, які страждають на аутизм і мають розлади моторно-рухових функцій. Аудіо-психо-фонологія стимулює ефективну обробку сенсорної інформації і, як наслідок, розвиває слухову і мовну функції.

Представники ЗМІ зможуть особисто поспілкуватися з Йозефом Вервуртом (розмова проходитиме з перекладачем) і поставити запитання до початку конференції.

 

Детальніша інформація на сторінці в Facebook

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала, КМДА

 

Вхід на конференцію вільний!

 

Довідково:

Головний спікер Йозеф Вервурт навчався у Альфреда Томатиса в Парижі та практикує аудіо-психо-фонологію (АПФ) більше 30 років. Він є директором центру АПФ «Атлантіс» і центру «Mozart brain lab», який займається науковими дослідженнями і новими технологічними розробками в АПФ.

Центр «Mozart brain lab» містить музей Альфреда Томатиса і всю спадщину з АПФ-терапії, яка налічує більше 1000 статей, досліджень, інтерв’ю Альфреда Томатиса.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]