Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

26 січня Ганна Старостенко проінспектує впровадження електронних підручників для дітей із вадами зору та слуху в школі-інтернаті № 5

(подію завершено)

26
січня четвер
час проведення 10:00
вул. Вишгородська, 35

У четвер, 26 січня, о 10:00 за участю заступника голови Київської міської державної адміністрації Ганни Старостенко відбудеться виїзд до загальноосвітньої школи-інтернату № 5 ім. Я. П. Батюка з метою перевірки впровадження електронних підручників для дітей із вадами зору та слуху в 5-их класах.

Під час інспекції діти на уроках фізики, математики, української мови та інформатики продемонструють володіння електронними підручниками та поділяться враженнями від користування ними. Також буде заслухано висновки медиків щодо проведеного медичного обстеження учнів експериментальних і контрольних класів окулістом і ортопедом.

 

Місце проведення: вул. Вишгородська, 35, спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 5

 

Акредитація представників ЗМІ та координація на місці: Галина Шпак, (093) 799 86 18

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]