Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

26 жовтня відбудеться підписання акту прийому-передачі КВЦ «Парковий» в управління містом та брифінг за участю Миколи Поворозника

(подію завершено)

26
жовтня п'ятниця
час проведення 12:00
Паркова дорога, 16-А

У п’ятницю, 26 жовтня, о 12:00, у КВЦ «Парковий» відбудеться підписання акту прийому-передачі КВЦ «Парковий» в управління містом.

Участь у підписанні та брифінгу за його результатами візьме перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Підписантами виступають представник прокуратури м. Києва О. Жила, представник Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, В. Різник та представник КП «Центр організації дорожнього руху» В. Черній.

 

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога, 16-А.

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

 

Контактна особа на місці: 093-253-78-37 (Оксана).

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]