Версія для людей із вадами зору

27 листопада у КМДА відбудеться Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості

(подію завершено)

27
листопада вівторок
час проведення 11:00

27 листопада об 11:00 у Київській міській державні адміністрації відбудеться Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості. Про це повідомили в Українській асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром».

Під час заходу презентують інноваційний потенціал галузі для бізнесів, споживачів, інвесторів, державних та інших замовників та прийнято консолідовану позицію з вирішення галузевих проблем. Також будуть представлені новітні розробки, впроваджені технології, експозиція зразків нових видів текстильних матеріалів, виробів спеціального призначення, професійні колекції одягу, взуття.

До участі у заході запрошено керівників галузевих підприємств, освітніх установ, громадських і бізнес-організацій, представників потенційних замовників, інвесторів і споживачів різних промислових секторів, народних депутатів, керівництво державних органів виконавчої влади, ОДА, учасників державних і публічних галузевих закупівель продукції промислово-корпоративного призначення.

 

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала Київської міської державної адміністрації, 2-й поверх.

 

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Більш детальну інформацію щодо заходу можна дізнатися за тел.: (044) 528 34 94, 528 14 24, е-mail: ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua.  

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua