Версія для людей із вадами зору

29 листопада протестують роботу системи автоматичної пожежної сигналізації у загальноосвітньому закладі Святошинського району

(подію завершено)

29
листопада четвер
час проведення 12:00

29 листопада о 12:00 у спеціалізованій школі № 40 Святошинського району Києва відбудеться тестування роботи системи автоматичної пожежної сигналізації у режимі реального часу. Про це повідомили у Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації.

У заході братимуть участь голова РДА Володимир Каретко, начальник районного управління освіти, молоді та спорту Юрій Дубовецький, представники компанії-проектанта системи АПС.

«Безпека дітей під час навчального процесу для нас – на першому місці. Ми залучаємо значні бюджетні кошти на оновлення роботи протипожежної безпеки у закладах освіти: встановлюємо системи сигналізації, закуповуємо сучасне протипожежне обладнання, проводимо ремонти електромереж, заміну систем ізоляції тощо», – зазначив Володимир Каретко.

Протягом 2018 року на організацію протипожежної безпеки в освітніх закладах Святошинського району з бюджету міста Києва виділено 43,3 млн грн, із яких на встановлення, обслуговування та монтаж АПС передбачено – 36,9 млн грн. До завершення поточного року системи АПС будуть встановлені на 40 об’єктах у 13 загальноосвітніх, 23 дошкільних і 2 позашкільних навчальних закладах району.

Місце проведення: м. Київ, вул. Львівська, 6/3.

Акредитація представників ЗМІ: 050-545-34-25, svyat.kiev@ukr.net.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua