Версія для людей із вадами зору

2 жовтня у Всеукраїнському пісенному конкурсі візьмуть участь 34 хорових колективи із Києва та десяти областей України

(подію завершено)

02
жовтня вівторок
час проведення 10:00
вул. Алматинська, 109

2 жовтня о 10:00 розпочнеться Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя», участь у якому візьмуть 34 хори та хорових ансамбля Києва та десяти областей України – Волинської, Івано-Франківської, Рівненської, Сумської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Кіровоградської, Черкаської та Чернігівської.

Конкурс проводиться шостий рік поспіль. Захід виріс із районного формату (участь у першому конкурсі брали три хори Дніпровського району) до Всеукраїнського пісенного конкурсу.

Цього року пісенний форум відбудеться до Дня людей похилого віку із метою збереження і подальшого розвитку української народної творчості, презентації мистецьких здобутків творчих колективів людей похилого віку, розвитку їхніх творчих досягнень, сприяння активному довголіттю тощо.

Організатори – Дніпровська РДА, ГО «Благодійний фонд «Дніпровський», благодійний фонд «Дніпровець. Успіх і розвиток».

Місце проведення: вул. Алматинська, 109, Центр культури і мистецтв Дніпровського району, актова зала.

Акредитація представників ЗМІ до 18:00 1 жовтня за тел.: (044) 559-08-35, (098) 654-56-21, info@dnipr.gov.ua, 308vip@ukr.net (Наталія Петровець – начальник відділу з питань інформаційної політики Дніпровської РДА).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua