Версія для людей із вадами зору

2 жовтня урочисто відкриють оновлене відділення соціально-медичної реабілітації дітей із особливими потребами у Святошинському районі

(подію завершено)

02
жовтня вівторок
час проведення 10:00
вул. Чаадаєва, 3-А

Завтра, 2 жовтня, о 10:00 урочисто відкриється оновлене відділення соціально-медичної реабілітації дітей із особливими потребами у Святошинському районі.

Передбачена участь директора Департаменту соціальної політики КМДА Юрія Крикунова та голови Святошинської РДА Володимира Каретко.

У відділенні, де наразі перебуває 80 дітей із інвалідністю, створено умови для реабілітаційних заходів: функціонує кабінет для проведення фізіотерапевтичних процедур та гідромасажу, зал лікувальної фізкультури, кабінет праці, сенсорна кімната, логопедичний та психологічний кабінети.

Відділення забезпечено сучасними меблями, ігровим та спортивним інвентарем, спеціальним фізіотерапевтичним обладнанням тощо.

Місце проведення: вул. Чаадаєва, 3-А, відділення соціально-медичної реабілітації дітей з особливими потребами у Святошинському районі.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 050-545-34-25, svyat.kiev@ukr.net.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua