Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

3 лютого Геннадій Пліс передасть жителям Авдіївки гуманітарну допомогу, зібрану столичними підприємствами та небайдужими киянами

(подію завершено)

03
лютого п'ятница
час проведення 15:30
вул. Дніпродзержинська, 130

Сьогодні, 3 лютого, о 15:30 перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс передасть гуманітарну допомогу жителям міста Авдіївка, в якому оголошена надзвичайна ситуація.

Нагадаємо, що на виконання розпорядження Президента України Петра Порошенка та звернення Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Київська міська державна адміністрація звернулася до керівників промислових підприємств, підприємців та небайдужих громадян міста Києва щодо надання допомоги постраждалим мешканцям м. Авдіївка Донецької області в результаті ведення активних бойових дій під час проведення антитерористичної операції.

Для збору гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки в м. Києві відкрито 30 пунктів прийому необхідних речей на базі раніше розгорнутих пунктів обігріву.

 

Місце передачі: вул. Дніпродзержинська, 130, ШЕУ Дарницького району

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 48, 202 74 26

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: uizdpi@gmail.com (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Контактна особа на місці: Чемерис Олеся, (097) 476 33 30

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua