Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

5 вересня відбудеться брифінг щодо конкурсу «Велопрацедавець 2018»

(подію завершено)

05
вересня середа
час проведення 09:00 — 10:00
вул. Б. Хмельницького, 4

5 вересня о 09:00 відбудеться брифінг щодо конкурсу «Велопрацедавець 2018», який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. Організатором конкурсу є громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва».

Брифінг відбудеться біля велопарковки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, яке стало першим учасником конкурсу цього року. У 2018 році конкурс «Велопрацедавець року» проходить у дев’ятий раз, прийом заявок для роботодавців Києва та міст-супутників триває до 1 жовтня.

На брифінгу можна буде дізнатись про умови конкурсу та церемонію нагородження, мотивацію роботодавців ставати велопрацедавцями, переваги велозручностей в офісі та побачити першими Кубок Велопрацедавця 2018.

Спікери:

Маріанна Маршаленко – координаторка партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва;

Роман Гекалюк – голова профспілки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України;

Олександр Ружицький – партнер юридичної фірми «EVERLEGAL» –переможця конкурсу «Велопрацедавець 2017».

Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 4, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України (у внутрішньому дворі біля велопарковки).

Акредитація: Марина Блудша, медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва, [email protected], (097)793-05-69.

Сайт конкурсу «Велопрацедавець року»

Конкурс Велопрацедавець 2018 у Facebook

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]