Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

6 січня відбудеться прес-брифінг щодо організації роботи комунальних і аварійно-рятувальних служб у період різкого зниження температури

(подію завершено)

06
січня п'ятниця
час проведення 09:00
вул. Йорданська, 7А

6 січня о 9:00 відбудеться прес-брифінг за участю заступника голови КМДА Петра Пантелеєва щодо організації роботи комунальних і аварійно-рятувальних служб у період різкого зниження температури та снігопаду в столиці.

Участь у перс-брифінгу також візьмуть: начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Роман Ткачук і генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Під час прес-брифінгу буде поінформовано про роботу снігоприбиральної техніки, організацію руху на дорогах, графік роботи пунктів обігріву тощо.

 

Місце проведення: вул. Йорданська, 7А, Оболонський р-н (пункт обігріву)

 

Телефони для акредитації представників ЗМІ: (044) 202 74 61, 202 76 00

Акредитуватися представники ЗМІ також можуть, надіславши лист з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події)

 

Особа для координації на місці: Грамотна Юлія, (096) 379 27 72

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]