Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

7 грудня у київському метрополітені відкриється фотовиставка, присвячена реформі децентралізації

(подію завершено)

07
грудня п'ятниця
час проведення 10:00

7 грудня, у День місцевого самоврядування, о 10:00 у фойє станції метро «Золоті ворота» відкриється фотовиставка «Великі світлини маленьких місць: моя громада – наше майбутнє», присвячена реформі децентралізації. Про це повідомили у КП «Київський метрополітен».

У відкритті візьмуть участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Програми «U-LEAD з Європою» і КП «Київський метрополітен».

Фотовиставка є продовженням однойменного загальнонаціонального фотоконкурсу, проведеного навесні. Метою фотоконкурсу було підсилення місцевої ідентичності громадян зі своїми рідними громадами та поширення кращих практик, створених у ході реформи децентралізації.

Станція метро «Золоті ворота» є однією з найбільш відвідуваних станцій київського метрополітену, що дозволить ознайомити із реформою значну кількість мешканців Києва та гостей міста. За задумом організаторів, фотовиставка стане ще одним кроком для того, щоб пов’язати реформу децентралізації з позитивними емоціями та посилити відчуття приналежності і відповідальності за розвиток своїх рідних міст серед людей.

Акредитація представників ЗМІ за формою: https://goo.gl/forms/OipGoaw6WwCW2dH03.

Контактна особа: Артем Комолов, [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]