Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

10 квітня відбудеться прес-тур до дитячого садочка, в якому встановлені сонячні панелі

(подію завершено)

10
квітня середа
час проведення 12:00

Завтра, 10 квітня, о 12:00 відбудеться прес-тур до дитячого садочка у Святошинському район м. Києва, в якому встановлені сонячні панелі. Це дозволяє закладу отримувати теплову енергію з сонячної. Учасники прес-туру зможуть піднятися на дах дитячого садка, оглянути ряд сонячних панелей та отримати коментарі експертів щодо економії від обладнання.

Участь у прес-турі візьме заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, який розкаже про обсяги економії у закладах соціальної сфери протягом опалювального періоду, а також про плани термомодернізації будівель у поточному році.

Місце проведення: ДНЗ № 601, вул. Верховинна, 17 (ст. м. «Святошин»).

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26.

Акредитуватися журналісти також можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected] (у темі листа обов’язково зазначити назву події).

Контактна особа на місці: Юлія Грамотна, 096 379 27 72.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]